Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Fašiangy 2019Vytlačiť
 

Vážení spoluobčania!

Komisia pre kultúru a mládež pri OZ v Kolačne organizuje fašiangy v našej obci s nasledovným programom:

- v sobotu 9. februára 2019 sa uskutoční fašiangovanie po obci sprievodom maškár. Komisia uvíta v sprievode každého, kto má záujem sa sprievodu zúčastniť. Stretnutie záujemcov je o 10-tej hodine pred kultúrnym domom a odchod do obce je o 11-tej hodine. Sprievod zavíta všade tam, kde bude srdečne očakávaný.  

- v sobotu 23. februára 2019 sa uskutoční predpremiéra zábavného fašiangového programu s názvom: " Cestovanie s basou", so začiatkom o 15-tej hodine v sále kultúrneho domu. Na predpremiéru pozývame občanov, ktorí nemajú záujem zúčastniť sa fašiangovej zábavy a deti do 15 rokov. O občerstvenie je postarané. Vstupné na predpremiéru pre dospelých je 2,- € a pre deti do 15 rokov je vstup zdarma. 

V sobotu 23. februára 2019 o 20,00 hod. usporiadatelia pozývajú na fašiangovú zábavu dospelých a mládež nad 15 rokov s občianskym preukazom. Čaká Vás fašiangový program s názvom "Cestovanie s basou" , bohatá tombola a občerstvenie pri dobrej hudbe do tanca. Vstupné na fašiangovú zábavu je jednotné 4.- €.

Predpredaj vstupeniek na fašiangovú zábavu je od 04.02. do 20.02.2019 v predajni PDP Kolačno, v predajni COOP Jednota a v miestnom hostinci A + G. 

Usporiadatelia sa tešia na Vašu účasť.   


 
 

dnes je: 26.8.2019

meniny má: Samuel

podrobný kalendár

Facebook

Smútočné oznamy

webygroup
ÚvodÚvodná stránka